tuja
tuja
O SZKÓŁCE DRZEW I KRZEWÓW IGLASTYCH W MYŚLĘCINIE
Iglaki

O szkółce

Szkółka drzew i krzewów iglastych w Myślęcinie istnieje od 15 lat. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie uprawą świerka pospolitego i srebrzystego, szybko jednak rozszerzyliśmy ofertę o inne odmiany drzew i krzewów. Obecnie posiadamy w ofercie większość poszukiwanych odmian iglaków, które sprzedajemy nie tylko odbiorcom hurtowym, ale również detalicznym, zawsze w korzystnych dla Państwa cenach. Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku oprócz małych roślin, znajdziecie u nas Państwo średnie oraz duże drzewa i krzewy iglaste.

Iglaki

W naszej szkółce, duży nacisk kładziemy na ekologię i wykorzystywanie naturalnych zasobów. Do podlewania używamy wyłącznie wody pochodzącej ze zbiorników retencyjnych. Przy produkcji sadzonek używamy wyłącznie najlepszych i najnowszych odmian, właściwie dobranych pod względem warunków klimatycznych panujących w naszej strefie. Sprzedawane przez nas iglaki są kwalifikowane i regularnie oceniane przez Inspekcję Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Kupując u nas mają więc Państwo pewność, że rośliny są wolne od wszelkich chorób mogących rozprzestrzeniać się w Państwa ogrodzie.

iglaki krzewy ozdodne krzewy ozdodne krzewy ozdodne krzewy ozdodne krzewy ozdodne krzewy ozdodne krzewy ozdodne krzewy ozdodne